After The Project – konkursy

Dobiega końca rozpoczęty we wrześniu 2017r. projekt
pt. Pro – Life – Lab Laboratorium Życia.
Uczniowie klas VII uczestniczyli w dziewięciu konferencjach naukowych, warsztacie filmowym, nasadzili pola nadziei, odbyli dwa wyjazdy studyjne do DPS w Mielżynie, zostali przeszkoleni
w zakresie udzielania pierwszej pomocy, współorganizowali
i uczestniczyli w dwóch koncertach, współtworzyli wystawy, zbierali artykuły spożywcze i przemysłowe dla dzieci w Mielżynie, Zambii i  Ghanie.

Nadchodzi  czas podsumowania i  zakończenia projektu. Ostatnim proponowanym zadaniem dla uczniów  jest udział w dwóch konkursach.

Jeżeli w czasie trwania projektu pojawiły się w Twojej głowie jakieś ciekawe konkluzje, spostrzeżenia, refleksje czy postanowienia na przyszłość i chciałabyś/chciałbyś się nimi podzielić to zachęcamy Cię do udziału w dwóch konkursach. Swoje myśli możesz wyrazić słowami lub obrazem.

I konkurs  literacki pt. „Nie mam srebra ani złota. Nie mam gotowych odpowiedzi na ważne pytania.”    Jan Paweł II  – wypowiedź pisemna o długości około 200 słów.
Prace należy wydrukować i przekazać do 30 maja Pani Dorocie Surdyk.

II konkurs informatyczny – animacja komputerowa – przedstawiająca wspomnienie lub scenę z realizacji projektu Pro Life Lab.
Animacja 30 klatkowa może zostać wykonana w programie Pivot Animator lub w innym programie do tworzenia animacji .gif
Animacje należy przesyłać na adres e-mail informatyk@szkolamiloslaw.pl do 30 maja.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.