Bajanka

24 listopada 2022 roku to dla wielu z nas, szczególnie dla dzieci, był wyjątkowy dzień w szkole! Odwiedziła nas wtedy BAJANKA –Monika Skikiewicz, jak sama o sobie mówi – żona, mama, logopeda, animator, filolog, pedagog, dziecięcy instruktor teatralny.  Stara się czerpać z dziecięcej fantazji, razem z dziećmi koloruje świat, dzięki nim poznaje nowe blaski codzienności.  Wymyśla zabawy dla najmłodszych i tych nieco starszych.

Pani Monika jest absolwentką Szkoły Podstawowej w Miłosławiu i przyjechała do nas na zaproszenie biblioteki szkolnej w ramach promocji czytelnictwa – projekt Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Zajęcia, które prowadziła dla dzieci z klas I-III nawiązywały do książeczek z serii Olo i Awa. Logopedyczna zabawa”, których Pani Monika jest autorką.

Wszystkie dzieci i nauczyciele świetnie się bawili!!!

Pani Monice jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania