Godziny pracy biblioteki

11.25-14.30

9.00-14.30

9.00-13.30

Wakacje to czas  relaksu, wypoczynku, poznawania nowych miejsc, niekiedy błogiego lenistwa. Zupełnie inaczej ten okres wyglądał w naszej bibliotece szkolnej, która już po raz drugi otrzymała 15000 złotych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na zakup książek oraz wyposażenia biblioteki.

Za część tych środków nabyte zostały lektury i książki popularnonaukowe oraz czytnik kodów kreskowych, przekładki alfabetyczne oraz podpórki. Do księgi inwentarzowej zostało także wpisanych 150 książek, które czytelnicy przekazali w ramach akcji „Podziel się książką”. Wszystkie pozycje zostały opieczętowane i owinięte w folię i otrzymały karty książki.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w wykonaniu tych czynności.
W sposób szczególny dziękujemy naszym absolwentom: Samancie Koźmie, Martynie Jackiewicz oraz Maciejowi Dalikowskiemu.

Już za kilka dni będziecie mogli wypożyczyć wiele nowości oraz zobaczyć jak zmienił się układ książek na regałach.