Dzień Wiosny w krainie bajek

 

Dnia 21 marca świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Wiosny. W tym roku postanowiliśmy przenieść się do krainy bajek. Zadaniem każdej klasy było przygotowanie układu tanecznego lub zaśpiewanie piosenki z wylosowanej wcześniej bajki.

Część artystyczną rozpoczęli uczniowie kl. IV a należący do kółka tanecznego, którzy zatańczyli utwór „Wyginam śmiało ciało” z bajki Madagaskar. Następnie mogliśmy podziwiać występy kl. I – III. Uczniowie przenieśli nas m.in. do wioski Smerfów, wiosennej łąki Pszczółki Mai oraz „gdzie się niebo i morze chcą zejść”, czyli tajemniczego świata Vainy.

Po krótkiej przerwie śniadaniowej swoje występy zaprezentowały  klasy IV, V i VI. Starsi uczniowie naszej szkoły przenieśli nas m.in. do świata kolorowych trolli, rozśpiewanych zwierząt z bajki Sing oraz dzielnych mieszkańców Zwierzogrodu.

Wszyscy uczniowie i nauczycieli bawili się świetnie.

Dziękujemy reprezentantom Samorządu uczniowskiego za ogromne zaangażowanie.

A. Januchowska

M.Szymańska

« 1 z 2 »

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak