Filip Grzybowski – uczestnikiem plebiscytu „Wiadomości Wrzesińskich”

 

Wybieramy sportowe talenty

Lokalny tygodnik „WIADOMOŚCI WRZESIŃSKIE”  ogłosił na swoich łamach plebiscyt „Wybieramy sportowe talenty”.  Tym razem dokonano przeglądu najzdolniejszej młodzieży w naszym powiecie. Celem konkursu jest wyłonienie dziesiątki najlepiej rokujących na przyszłość zawodników. Wśród 29 uczestników plebiscytu jest również uczeń naszej szkoły – Filip Grzybowski. Do największych osiągnięć sportowych Filipa należy zaliczyć :  3 miejsce w Pucharze Europy w Kickboxingu, brązowy medal Mistrzostw Polski Kadetów w Kickboxingu, 5 miejsce w Pucharze Świata w taekwondo.

W obecnym roku szkolnym Filip wielokrotnie reprezentował naszą szkołę na zawodach sportowych osiągając
z kolegami następujące wyniki:

  • Mistrzostwo Powiatu Wrzesińskiego w Biegach Sztafetowych
  • Mistrzostwo Powiatu Wrzesińskiego w Piłce Ręcznej
  • W-c mistrzostwo Powiatu Wrzesińskiego w Mini Piłce Siatkowej

Filip jest uczniem klasy VIb , poza sportem osiąga również bardzo dobre wynikami w nauce.

Wszystkich wierzących w talent i pracowitość Filipa prosimy o udział w plebiscycie i oddanie na niego swojego głosu poprzez wysłanie do dnia 20 marca  SMS-a pod numer 7148 o treści WW.07 . Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł.
Liczba oddanych SMS-ów z jednego numeru jest nieograniczona.

 

Głosujmy na naszego kolegę – sportowca!!!

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak