Finał Supermaturzysty z chemii

 

Dnia 21.01.2020r. w naszej szkole odbył się finał Supermaturzysty z chemii. W podsumowaniu tym brały również udział  Szkoła Podstawowa w Zasutowie, Szkoła Podstawowa w Bieganowie oraz Szkoła Podstawowa w Orzechowie. Na początku wszyscy uczniowie i nauczyciele zostali uroczyście przywitani przez Dyrektora Szkoły. Następnie młodzież przystąpiła do napisania testu dotyczącego mieszanin, czyli zagadnień, które w tym roku były poruszane na zajęciach dodatkowych w ramach Supermaturzysty. Po 60 minutach uczniowie udali się na zasłużony poczęstunek, a na koniec otrzymali dyplomy potwierdzające uczestnictwo. Spośród uczniów naszej szkoły najlepsze wyniki otrzymały następujące osoby:

1. Zuzanna Kliszkowiak 81%
2. Zofia Winowicz 74%
3. Blanka Fret 63%

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Jagoda Jaskuła

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak