I SZKOLNY TURNIEJ W E-PIŁKĘ NOŻNĄ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

TURNIEJ KLAS V-VI SP
TURNIEJ KLAS VII-VIII SP
TURNIEJ KLASY III GIMNAZJUM

1. Organizatorem turniejów jest Pan Marcin Grzybowski.
2. Uczestnikiem turnieju może być każdy uczeń naszej szkoły, adekwatnie do poziomu
wiekowego turnieju (płeć nie gra roli).
3. Zapisy klas trwają do 18.12.2018r.
3. Termin rozpoczęcia turnieju: 05.01.2019 o godz. 9:00 sala 55.
4. Miejsce rozegrania turnieju:
a) eliminacje: Szkoła Podstawowa im. Wiosny Ludów Bugaj 62-320 Miłosław (sala 55);
b) finały: Hala Widowiskowo-Sportowa Bugaj 62-320 Miłosław
(organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu, miejsca oraz czasu rozgrywek po wcześniejszym
poinformowaniu uczestników turnieju).

5.Nagrody:
I TURNIEJ KLASY IV SP
Puchar za miejsce I oraz medale za miejsca I,II oraz III.
I TURNIEJ KLASY V-VI SP
I TURNIEJ KLAS VII-VIII SP
I TURNIEJ KLASY III GIMNAZJUM
Puchar za miejsce I oraz medale za miejsce I,II oraz III.

6. System rozgrywek
1. Mecze rozgrywane będą na konsoli XBOX ONE. Każdy zawodnik rozgrywa mecze
turniejowe klubem dostępnym w grze FIFA 19, który wybrał w dniu rozegrania turnieju.
2. Turniej będzie odbywał się Systemem Pucharowym na konsoli XBOX ONE, a rozgrywki
będą odbywały się w każdą kolejną sobotę oraz w okresie ferii zimowych ( rozpoczynamy
turniej startem klasowym np. 05.01.2019r. Klasa IV a godz. 9:00, Klasa IV b godz. 11:30
itd.).
3.Do kolejnych rozgrywek turnieju awansować będzie Mistrz i V-ce Mistrz danej klasy
( jednocześnie wyłonione zostaną miejsca mistrzowskie danej klasy: I,II oraz III miejsce).
4.W przypadku remisu obowiązuje dogrywka, jeśli zaś ona nie przyniesie rozstrzygnięcia –
seria rzutów karnych.
5. Losowanie drabinki turnieju odbędzie się w dniu Turnieju (w przypadku nieparzystej liczby
osób w klasie osoba wylosowana otrzyma ,,szczęśliwy los’’ w drabince).
6. Mecz przerwany z przyczyn leżących po stronie Organizatora będzie bezzwłocznie
powtórzony od stanu 0:0 z pełnym limitem czasu.
7. Zawody rozgrywamy poprzez tryb „Szybka gra” – mecz towarzyski, drużynami
klubowymi.
8. Każdy uczestnik ma 120 sekund na dokonanie zmian w składach swoich zespołów przed
rozpoczęciem meczu.
9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyznaczenia godzin meczów ,terminów
oraz modyfikacji rozgrywek.
Osoby nie stosujące się do nich mogą zostać usunięte z turnieju lub mecz może być
zakończony wynikiem pozytywnym dla przeciwnika. Dopuszcza się maksymalnie 5
minut spóźnienia !!!
11.Wyniki oraz kalendarz rozgrywek będą dostępne na tablicy ogłoszeń oraz na stronie
internetowej szkoły.
12. Długość połowy: 6 minuty (może ulec zmianie w przypadku zmiany liczby graczy).
13. Poziom trudności: zawodowiec.
14. Szybkość gry: normalna.
15. Kontuzje: włączone, Spalone: włączone.
16. Kartki: włączone.
17. Zagrania ręką: wyłączone.