Igrzyska Młodzieży

W piątek 26 października w hali sportowej w Bugaju odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy zespołami Szkoły Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Orzechowie, rozgrywany w ramach eliminacji do Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Halowej.

W spotkaniu tym zdecydowanie lepsi okazali się zawodnicy z Miłosławia zwyciężając 6 – 1.

Bramki w tym meczu zdobyli:

Jakub Piotrowski – 3

Wiktor Piotrowski – 2

Norbert Górnaś – 1

We wtorek 30 października w Hali SSP6 odbyły się finały Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Halowej.

Zespoły podzielono na dwie grupy grające systemem „każdy z każdym”

SSP6-Nekla 2:0

W półfinale zespół SSP 6 zmierzył się z zespołem SP Miłosław. Mecz był niezwykle wyrównany i zacięty. W I połowie bramkę na 1 – 0 dla Miłosławia zdobył Wiktor Piotrowski. Chwilę później zespół z Wrześni wyrównał. Mecz w regulaminowym czasie zakończył się remisem.

W 5 – minutowej dogrywce emocje również były ogromne. Gdy wydawało się, że o rozstrzygnięciu będą decydować rzuty karne, chwila dekoncentracji spowodowała, że gracze z Wrześni w ostatniej sekundzie meczu zdobyli zwycięską bramkę.

Półfinał:

SSP3 – Pyzdry 2:1

SSP6 – Miłosław 1:1 dogrywka 1:0 (2:1)

Mecz o 5 miejsce

Kołaczkowo – Nekla 3:4

W meczu o III miejsce zespół z Miłosławia nie dał szans graczom z Pyzdr wygrywając 5 – 1.