II Świetlicowy Turniej Tenisa Stołowego

W dniach od 04.06.2019r. do 05.06. 2019r.  w Szkole Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu odbył się II Świetlicowy Turniej Tenisa Stołowego .W tym wydarzeniu wzięło udział 58 chłopców i 10 dziewczynek z klas IV- VI .

Turniej został zorganizowany przez Ewelinę Grajek oraz Martę Pietek.  Uczniowie zostali dobrani w pary za pośrednictwem losowania. Rozgrywki trwały 2 dni. Uczestnicy wykazali się dużą determinacją, cierpliwością oraz zaangażowaniem. Wśród uczestników turnieju widać było „Ducha Walki”.

WYNIKI I TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO:

CHŁOPCY:

Klasy IV:

I miejsce: Mikołaj Fórmaniak kl. IV d

II miejsce: Marcel Kurek kl. IV e

III miejsce: Antoni Konieczka kl. IV d

Klasy V:

I miejsce: Igor Agaciak kl. V c

II miejsce: Jakub Lis  kl. V a

III miejsce: Bartosz Matan  kl. V c

Klasy VI:

I miejsce: Kacper Grajek kl. VI b

II miejsce: Krystian Kraska  kl. VI a

III miejsce: Mateusz Przybyłowicz kl. VI c

DZIEWCZYNY:

I miejsce: Anna Bimek kl. VI a

II miejsce: Oliwia Przewoźna kl. VI a

III miejsce: Michalina Mazurkiewicz kl. V d

Zwycięzcy Turnieju za I  i II miejsce otrzymają dyplomy i nagrody na apelu podsumowującym II półrocze. Zwycięscy miejsc I otrzymają dyplomy i nagrody  na apelu kończącym rok szkolny.

Gratulacje !!!

Organizatorzy: