II Świetlicowy Turniej Tenisa Stołowego

 

W dniach od 04.06.2019r. do 05.06. 2019r.  w Szkole Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu odbył się II Świetlicowy Turniej Tenisa Stołowego .W tym wydarzeniu wzięło udział 58 chłopców i 10 dziewczynek z klas IV- VI .

 Turniej został zorganizowany przez Ewelinę Grajek oraz Martę Pietek.  Uczniowie zostali dobrani w pary za pośrednictwem losowania. Rozgrywki trwały 2 dni. Uczestnicy wykazali się dużą determinacją, cierpliwością oraz zaangażowaniem. Wśród uczestników turnieju widać było „Ducha Walki”.

WYNIKI I TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO:

CHŁOPCY:

Klasy IV:

I miejsce: Mikołaj Fórmaniak kl. IV d

II miejsce: Marcel Kurek kl. IV e

III miejsce: Antoni Konieczka kl. IV d

Klasy V:

I miejsce: Igor Agaciak kl. V c

II miejsce: Jakub Lis  kl. V a

III miejsce: Bartosz Matan  kl. V c

Klasy VI:

I miejsce: Kacper Grajek kl. VI b

II miejsce: Krystian Kraska  kl. VI a

III miejsce: Mateusz Przybyłowicz kl. VI c

 

DZIEWCZYNY:

I miejsce: Anna Bimek kl. VI a

II miejsce: Oliwia Przewoźna kl. VI a

III miejsce: Michalina Mazurkiewicz kl. V d

Zwycięzcy Turnieju za I  i II miejsce otrzymają dyplomy i nagrody na apelu podsumowującym II półrocze. Zwycięscy miejsc I otrzymają dyplomy i nagrody  na apelu kończącym rok szkolny. 

Gratulacje !!!

 

                                                                                              Organizatorzy: 

                                                                                  Ewelina Grajek i Marta Pietek

Szanowni Państwo!

W związku z ustawą o opiece zdrowotnej nad uczniami Gmina Miłosław zawarła umowy ze stomatologami o objęcie naszych uczniów świadczeniami ogólnostomatologicznymi i profilaktycznymi. Polegają one na przeglądzie dentystycznym wszystkich dzieci oraz w konsekwencji na ewentualnym leczeniu:

Objęcie ucznia opieką będzie realizowane za zgodą rodziców/opiekunów prawnych dlatego otrzymacie Państwo do wypełnienia oświadczenia zgody wraz z wyborem lekarza stomatologa spośród tych, z którymi gmina podpisała porozumienie. Są to pani dr Joanna Białek-Skowrońska –  gabinet we Wrześni ul. Sinkiewicza 12 i pani dr Dorota Jędrzejewska – gabinet w Miłosławiu ul. 11 Listopada 5. Wybór lekarza należy do Państwa.

Harmonogram korzystania z gabinetu stomatologicznego ustalą lekarze w porozumieniu z dyrektorem i zostanie on Państwu przedstawiony przez szkołę. Zadaniem rodziców/prawnych opiekunów, którzy wyrażą zgodę na leczenie będzie odbycie wizyty z dzieckiem zarówno w celu pierwszego przeglądu jak i kolejnych ewentualnych wizyt. Dojazd we własnym zakresie.

 

Prosimy o zwrot wypełnionych oświadczeń zgody do poniedziałku 18 listopada 2019, także jeśli nie wyrażają Państwo zgody.