Jesienny konkurs świetlicowy

W październiku wychowawcy świetlic zaprosili dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt.

– Kategoria I : klasy I – III      JESIENNY JEŻYK

– Kategoria II: klasy IV – VI    JESIENNY LAS.

Technika prac była dowolna. Uczniowie wykonywali swoje prace w domu, a następnie przynosili do szkoły.  W konkursie wzięło udział 32 dzieci z klas I – III oraz 8 z klas IV – VI. Wszystkie prace były ciekawe oraz starannie wykonane.

W połowie listopada komisja wybrała zwycięskie prace w kategorii II (kl. IV – VI). Natomiast ze względu na dużą ilość prac w kategorii I, uczniowie klas I – III w tajnym głosowaniu wybrali zwycięzców konkursu .

Klasy I – III

1. Anna Czerniak kl. II a
  2. Marika Walczak kl. II a
  3. Kinga Szambelan kl. II b

Mateusz Maryański kl. II a

Kl. IV – VI

1. Natalia Nowakowska kl. V e

Natalia Olejniczka kl. V b

1. Lena Środoń kl. V d
  2. Julia Walkowiak kl. V e

Krystian Walkowiak kl. V e

Ogłoszenie wyników odbyło się pod koniec listopada w świetlicy szkolnej.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a zwycięzcy atrakcyjne nagrody.  Prace uczniów można było podziwiać w holu szkoły.

Organizatorzy:

A.Januchowska