Nauczycielka 1Wykaz nauczycieli Nauczyciel 1

Szkoły Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu

2020/2021

                                              

L.p. Nazwisko i imię
1 Antczak-Górecka Małgorzata
2 Augustyniak Katarzyna
3 Bryś Jacek
4 Burdzińska Ewa
5 Bylińska Krystyna
6 Dobra Agnieszka
7 Forszpaniak Marek
8 Grajek Ewelina
9 Grajek Sylwia
10 Grzelak Marcin
11 Grześkowiak Sylwia
12 Hypka Krystyna
13 Januchowska Angelika
14 Jarząb Ewa
15 Jaskuła Jagoda
16 Jędrzejewski Andrzej
17 Juszczak Katarzyna
18 Karakulski Kornel
19 Klechammer Iwona
20 Kluczyński Krzysztof
21 Konieczka Alicja
22 Kosmala Aneta
23 Kostera-Augustyniak Małgorzata
24 Kujawa Beata
25 Kwiatek Katarzyna
26 Mikołajczak Małgorzata
27 Mikulska Małgorzata
28 Miler-Kaźmierczak Julia
29 Myszkiewicz Monika
30 Nowaczyk Dorota
31 Nowak-Staszak Klaudia
32 Pachocki Marek
33 Pedrycz Krystyna
34 Piechocka Maria
35 Piłat Katarzyna
36 Podemska-Środoń Karolina
37 Przybylska Małgorzata
38 Przybył Agnieszka
39 Pyzdrowska Violetta
40 Siwiak Lidia
41 Skikiewicz Zbigniew
42 Słomczyńska Grażyna
43 Stefaniak Małgorzata
44 Studniarz Renata
45 Surdyk Dorota
46 Szymańska Marta
47 Trawińska Justyna
48 Walczak Arleta
49 Walczak Mariusz
50 Wiktorowska Iwona
51 Winowicz Agnieszka
52 Wleklińska Elżbieta
53 Zimny Mirosław
 
 

Daty i godziny do kontaktu  rodziców/opiekunów prawnych z nauczycielami

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina

1.       

Antczak-Górecka Małgorzata

czwartek

11.40-12.25

2.       

Augustyniak Katarzyna

poniedziałek

9.45-10.30

3.       

Bryś Jacek

środa

9.45-10.15

4.       

Bylińska Krystyna

poniedziałek

8.50-9.35

5.       

Dobra Agnieszka

poniedziałek

9.45-10.30

6.       

Forszpaniak Marek

środa

11.40-12.20

7.       

Grajek Ewelina

czwartek

9.45-10.30

8.       

Grajek Sylwia

piątek

11.40-12.25 pałac

9.       

Grzelak Marcin

czwartek

12.25-12.40

10.   

Grześkowiak Sylwia

czwartek

11.40-12.25 Bugaj

11.   

Hypka Krystyna

wtorek

9.45-10.30

12.   

Jarząb Ewa

środa

8.50-9.35 pałac

13.   

Jaskuła Jagoda

poniedziałek

9.45-10.30

14.   

Jędrzejewski Andrzej

środa

13.30-14.15 hala

15.   

Kaczmarek Izabela

czwartek

11.40-12.25

 

16.   

Karakulski Kornel

wtorek

10.30-11.30

17.   

Klechammer Iwona

poniedziałek

9.45-10.30 pałac

 

18.   

Kluczyński Krzysztof

piątek

14.15-14.45

19.   

Konieczka Alicja

piątek

8.50-9.35

20.   

Kosmala  Aneta

czwartek

10.40-11.25

 

21.   

Kujawa Beata

poniedziałek

11.40-12.25

 

22.   

Mikołajczak Małgorzata

wtorek

10.40-11.25 pałac

 

23.   

Nowak-Staszak Klaudia

czwartek

12.40-13.25

 

24.   

Pachocki Marek

wtorek

11.25-12.25

25.   

Pedrycz Krystyna

wtorek

10.30-11.20

26.   

Piechocka Maria

wtorek

9.40-10.30

27.   

Piłat Katarzyna

 

wtorek

8.00-8.45

28.   

Podemska-Środoń Karolina

poniedziałek

8.50-9.35 pałac

29.   

Przybylska Małgorzata

środa

8.50-9.35

30.   

Pyzdrowska Violetta

środa

10.45-11.25

 

31.   

Siwiak Lidia

wtorek

8.00-8.45

32.   

Skikiewicz Zbigniew

wtorek

10.40-11.25

 

33.   

Słomczyńska Grażyna

czwartek

10.00-10.30

34.   

Stefaniak Małgorzata

poniedziałek

8.50-9.35

35.   

Studniarz Renata

wtorek

8.50-9.20

36.   

Szymańska Marta

czwartek

10.40-11.25

37.   

Trawińska Justyna

poniedziałek   

piątek

14.00-15.00 Bugaj

8.00-8.45 Bugaj

38.   

Walczak Arleta

wtorek

8.50-9.35

39.   

Walczak Mariusz

środa

10.40-11.25 Bugaj

 

40.   

Wiktorowska Iwona

czwartek

10.40-11.25

 

41.   

Winowicz Agnieszka

poniedziałek

8.50-9.35 Bugaj

42.   

Wleklińska Elżbieta

środa

11.45-12.30

 

43.   

Zimny Mirosław

środa

8.50-9.35

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak