Koncert charytatywny „Serce sercu”

Aż trudno uwierzyć, że tak długo przygotowywane i oczekiwane wydarzenie przeszło już do historii. 28 stycznia 2018r. w hali widowiskowo – sportowej w Bugaju odbył się koncert charytatywny. Niezapomniany nastrój, poruszone serca, osobista refleksja…. .

Zebrane w puszkach pieniądze, w kwocie 2141,11zł.,  zostały przekazane na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum im. Piotra  Króla w Środzie Wlkp.
W ten sposób chcemy się przyczynić do jak najszybszego dokończenia budowy wspomnianego hospicjum. Chcemy również promować wartość każdego ludzkiego życia, niezależnie od  wieku, przydatności dla społeczeństwa czy stanu zdrowia.

W imieniu przyszłych  pensjonariuszy tego hospicjum oraz ich rodzin dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji koncertu pt. „Serce sercu”:

Paweł Skrzypczak – dyrektor szkoły podstawowej w Miłosławiu

Zbigniew Skikiewicz – burmistrz gminy Miłosław

ks. Krzysztof Redlak – proboszcz parafii pw. Św. Jakuba w Miłosławiu

Marlena Augustyniak – dyrektor MCK w Miłosławiu

Beata Kaniewska – przedsiębiorca

Robert Zimny – akustyk i oświetleniowiec

Adrian Zimny – akustyk

Mirosław Zimny – akustyk

Dorota Surdyk – dekorator wnętrza

Natalia Serafin – dekorator wnętrza

Pracownicy obsługi naszej szkoły.

Szczególnie gorąco dziękujemy  wszystkim artystom: Pani Katarzyny Firsowicz, chórowi z parafii
pw. Św. Królowej Jadwigi z Wrześni, Orkiestrze Kameralnej oraz dyrygentowi Panu Przemysławowi Piechockiemu.

No Images found.