Konferencja „Moje życie jest podróżą”

 

To tytuł konferencji, którą poprowadziła psycholog Pani  Jadwiga Łuczak – Wawrzyniak doktor nauk biologicznych, Kierownik Zespołu Psychologów Szpitala Ginekologiczno – Położniczego w Poznaniu oraz Przewodnicząca Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Poznaniu.

O tym jak wygląda każdy kolejny etap życia człowieka, od dzieciństwa do dorosłości, jak rozwidlają się tory, co można spotkać za zakrętem, po co są znaki i co spakować do walizki. A także, o marzeniach kulturze instant
i tożsamości nastolatków mówiła zaproszona psycholog wraz z córką Aleksandrą, studentką filologii polskiej, podróżniczką.

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak