KONKURS „JAK WYGLĄDA SZKOLNY SZAFUŚ?”

 

Konkurs szafuśSzkolne obchody Dni Języka Ojczystego miały miejsce rozpoczęły się już w lutym. Jednym z pierwszych konkursów dla klas IV-VI była rywalizacja polegająca na wykonaniu portretu Szafusia.  Zadaniem uczestników było wyobrażenie sobie fantastycznego, nierealnego stworka, który mógłby być mieszkańcem szkolnych szafek. W sumie dostarczono aż 72 prace. Najlepsze z nich zaprezentowano na wystawie w holu szkolnym. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, których nazwiska umieszczono w kąciku ogłoszeń. Laureaci zostali nagrodzeni upominkami  i dyplomami.

 

Zwycięzcami zostali:

z kl. VI b Olga Balicka

z kl. IV c Maja Majewska

z kl. V d Jakub Brzęcki

Gratulujemy!

 

 

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak