Konkurs „Moja ulubiona książka”

 

Konkurs „Moja ulubiona książka”Tak trudno dziś wygrać z nowoczesnymi mediami. Telewizja i komputer niemal zawładnęły czasem wolnym naszych dzieci. Konkurs pod hasłem „Moja ulubiona książka” miał to zmienić. Zadaniem uczniów klas IV-VI było wykonanie reklamy ulubionej książki. W sumie zebrano 47 prac. Spośród ich autorów komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, których nazwiska umieszczono w kąciku ogłoszeń. Laureaci zostali nagrodzeni upominkami i dyplomami, a najlepsze reklamy zaprezentowano w holu szkolnym.

Cele założone przed realizacją konkursu zostały osiągnięte: uczestnicy mogli się pochwalić znajomością ciekawych książek, podzielili się swoją wiedzą na ich temat z innymi, wykazali się przy tym talentem plastycznym i pomysłowością. Odbiorcy reklam mieli okazję dowiedzieć się interesujących informacji na temat nieznanych im pozycji książkowych. Czytelnictwo zostało pokazane jako dobra alternatywa dla innych, popularnych dziś rozrywek.

Zwycięzcami zostali:

Szymon Kaźmierczak z kl. IV b

Klaudia Głuszak z kl. VI c

Filip Grzybowski z kl. IV b

 

Gratulujemy!

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak