Konkurs My Word

 

Konkurs My word został przeprowadzony w klasach: I i II na przełomie lutego i marca  .  Do konkursu zostało zgłoszonych 67 prac.  Konkurs polegał na wybraniu jednego słowa w języku angielskim i zobrazowaniu go dowolną techniką plastyczną oddając znaczenie jego słowa  sposobem wykonania. Uczniowie z innych klas mieli możliwość oddania  swoich głosów  na najpiękniejszą pracę.  Autorzy słów , które  zajęły podium otrzymają oceny celujące  oraz nagrody rzeczowe łącznie z uczniami, których  prace zostały wyróżnione na apelu z okazji Święta Patrona Szkoły.

Uczniowie z klasy I c zgłosili  najwięcej prac do konkursu, dlatego dla nich przeznaczona jest nagroda niespodzianka.

 

I miejsce  ex aequo:

* Bartosz Łyskawa  kl. II a –STAR

 *Jakub Różalski      kl. II c- CASH

II miejsce:

 *Adrian Stolarek kl. II c- EYES

III miejsce:

 *Anastazja Płócienniczak kl. I b- CANDY

Wyróżnione prace:

Marcel Orakowski kl. II c- BALL

Natasza Kwiatkowska  kl. II b- HORSE

Wiktor Łukasiewicz  kl. II c- RAINBOW

Maciej Haremza kl. II b- POPCORN

Aleksandra Jacoszek kl. II a- APPLE

Sebastian Spychała kl. I c- FEET

Mikołaj Marciniak kl. I c- HEAD

 

Opracowała: Marta Pietek

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak