Konkurs „Palenie zabija ludzi !”

 

Na konkurs wpłynęło 11 prac uczniów klas V i VI. Pierwsze miejsce zajęła Martyna Goździak z klasy V a. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Kliszkowiak z klasy V a, a  trzecie miejsce  Adam Łyskawa z klasy VI d.

Wyróżnienia otrzymały następujące osoby : Tobiasz Rychlik z klasy VI d, Faustyna Szczepańska z klasy V a oraz Adam Wojciechowski z klasy VI c.

Prace wzbudziły duże zainteresowanie, charakteryzowały się oryginalnością i ciekawym spojrzeniem na problematykę prozdrowotną. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a osobom nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy.

 

 

Małgorzata Mikołajczak

 

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak