Konkurs plastyczny pt.: „Jak zdrowo spędzę przerwę świąteczną”

Konkurs był skierowany do uczniów kl. I-III. Prace plastyczne dzieci wykonały w formacie A4 za pomocą dowolnej techniki plastycznej. Cel konkursu: wskazywał na bezpieczne zachowania podczas uprawiania sportów, zachęcał do aktywnego spędzania wolnego czasu, uświadamiał o zdrowym odżywianiu się, pokazywał dobre relacje i więź z rodziną. Dnia   13 grudnia 2019r. wyłoniono zwycięzców konkursu na etapie szkolnym:

I miejsce Anna Woźniak kl. III c

II miejsce Jakub Kindela kl. I a

III miejsce Natalia Grzybowska kl. III c

Wyróżnienia :

Gracjan Blaumann kl. I c

Magdalena Bednarek kl. II a

Najlepsze prace zostały wysłane do Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej we Wrześni.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratuluję . Nagrody zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego I półrocze roku szkolnego 2019/2020.

Organizator etapu szkolnego:

Ewelina  Grajek