Konkurs plastyczny pt.: „Jak zdrowo spędzę przerwę świąteczną”

 

Konkurs jest skierowany do uczniów kl. I-III. Prace plastyczne prosimy wykonać w formacie A4 za pomocą dowolnej techniki plastycznej (np. kredki, pisaki, farbki, kolaż) .  Pracę można wykonać także w formie graficznej np. w  formie elektronicznej (plik JPG). Liczy się pomysłowość i kreatywność. Cel konkursu: wskazuje na bezpieczne zachowania podczas uprawiania sportów, zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu, uświadamia o zdrowym odżywianiu się, pokazuje dobre relacje i więź z rodziną. Prace należy oddać do dnia  13 grudnia 2019r. Najlepsze prace będą brały udział w etapie powiatowym, dlatego prosimy o zgodę Rodzica na udział i rozpowszechnienie przesłanej pracy do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrześni.             

Organizator konkursu szkolnego:
Ewelina Grajek

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak