Konkurs plastyczny „Witaminki”

 

Dnia 26 stycznia 2017r. podczas apelu podsumowującego I półrocze roku szkolnego 2016/2017 odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego „Witaminki”, który zakończył się w grudniu . Był on zorganizowany w ramach projektu „Zdrowo żyć  i aktywnym być”. Konkurs był skierowany do uczniów klas III. Wpłynęło łącznie 30 albumów. W konkursie wzięli udział uczniowie z kl. III a, III b oraz kl. III c. Z powodu wysokiego poziomu wykonania prac, dużego zaangażowania oraz ogromnej pomysłowości jury przyznało trzem uczniom   I miejsce, trzem uczniom II miejsce oraz trzem uczniom III miejsce. Prac zasługujących na wyróżnienie było 21. Gratulujemy.

 

I miejsce zajęli uczniowie:

Klaudia Warczygłowa z kl. III a

Iga Trawińska z kl. III a

Piotr Jędrasiak z kl. III c

 

II miejsce zajęli uczniowie:

Gabriela Pakulska z kl. III c

Tymoteusz Pakulski z kl. III a

Paulina Korajczyk z kl. III c

 

III miejsce zajęli uczniowie:

Robert Wojciechowski z kl. III b

Adam Słomian z kl. III c

Patrycja Olichwer z kl. III a

Organizatorki konkursu:

Ewelina Grajek

Lidia Siwiak

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak