Konkurs świetlicowy Szalona Fota

 

Uczniowie mieli okazję wziąć udział w świetlicowym konkursie fotograficznym. Do końca września można było przynosić do świetlicy szkolnej zdjęcia z wakacji. Do konkursu zmierzyło się 24 fotografii. Każde zdjęcie ma przydzielony numer.

Od dnia 11.10.2017 do 13.10.2017 będzie odbywało się głosowanie.

A kto może oddać głos?

Każdy !!!!

Wystawa znajduję się w głównym holu szkoły. Wystarczy zabrać ze sobą coś do pisania. Wybrać numer zdjęcia. Następnie zapisać go na kartce, która będzie czekać już na miejscu wystawy i wrzucić do pojemnika.

Wyniki ogłoszone zostaną 20.10.2017

Trzymamy kciuki !!!! Liczymy na ogromne zaangażowanie w głosowaniu !!!

Czekają super nagrody !!! Zapraszamy o zabawy

 

Organizatorzy konkursu:

Marta Pietek

Ewelina Grajek

Sonia Pawlak

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak