Konkurs wiedzy o zdrowiu MEDITEST

17 listopada 2017 roku 17 uczniów z naszej szkoły przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony – MEDITEST. Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów zdrowego trybu życia, pogłębienie znajomości budowy i funkcjonowania własnego organizmu, zwiększenie ich świadomości zagrożeń dla zdrowia i życia ludzkiego oraz postępowania w nagłych wypadkach.

MEDITEST skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. W celu wyrównania szans wszystkich uczestników, uczniów podzielono na trzy kategorie wiekowe:

– klasy 4-5 szkoły podstawowej

– klasy 6-7 szkoły podstawowej

– klasy 2-3 gimnazjum

W kategorii Gimnazjum udział wzięli:

Artur Adamczyk, Mateusz Frontczak, Igor Olejniczak, Karolina Sikorska i Amelia Wiktorowska.

W kategorii klasy 6-7 szkoły podstawowej:

7A Kacper Jacoszek, Wiktor Sieradzki, Jakub Szternel, Adam Klechamer,

7 B: Marcel Frankowski, Rozalia Kujawa,

7 C: Marcin Maryański,

7 D: Adam Łyskawa,

6 A Zuzanna Kliszkowiak,

6 C: Marta Adamczyk

W kategorii klasy 4-5 szkoły podstawowej:

5 A: Natalia Barczak, Zofia Winowicz.

W każdej kategorii wiekowej, która będzie oceniana niezależnie, uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań. Koordynatorkami konkursu były panie Honorata Knast i Małgorzata Mikołajczak. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

No Images found.