Lekcja udzielania pierwszej pomocy w ramach projektu „Zdrowo żyć i aktywnym być” w klasach III

 

Dnia 23 stycznia 2017 r. zostało przeprowadzone szkolenie dla uczniów klasy III a i III c z zakresu udzielania pierwszej pomocy – resuscytacji oddechowo-krążeniowej. Było to szkolenie przeprowadzone w ramach projektu „Zdrowo żyć i aktywnym być” przez Panią Małgorzatę Mikołajczak. Pokaz z fantomami był bardzo pouczający i cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Zadaniem uczniów było przypomnienie sobie najważniejszych telefonów alarmowych oraz regułka powiadamiania o wypadku przez telefon. Podsumowaniem zajęć było wspólne  rozwiązanie testu. Kolejne lekcje z zakresu udzielania pierwszej pomocy odbędą się po feriach w kl. III b, III d oraz III e.

wych. Ewelina Grajek kl. III c

wych. Lidia Siwiak kl. III a

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak