Mikołajkowa Noc Filmowa

 

Dnia 3 grudnia w naszej szkole została zorganizowana dla uczniów klasy III a i III c „Mikołajkowa Noc Filmowa”. Dzieci pod opieką pań: Lidii Siwiak, Eweliny Grajek oraz Marty Pietek mile spędziły ze sobą czas.

Uczniowie przybyli do szkoły na godz. 19.00 w piątek, a zakończyli nocowanie w sobotę o godz. 9.00 rano po pysznym śniadanku. Głównym celem nocy filmowej było obejrzenie ciekawych filmów oraz integracja grupy. Noc filmowa była świetną lekcją samodzielności i pokonania swoich lęków. Długo jeszcze będziemy pamiętać te chwile spędzone razem podczas seansu filmowego i długich rozmów w śpiworze.

 

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak