MIKOŁAJKOWY WIECZÓR GIER PLANSZOWYCH


Gry planszowe są jednym ze sposobów na dobrze spędzony czas w gronie znajomych. Wspólne rozgrywki uczą logicznego myślenia i koncentracji, a także zdrowej rywalizacji. Późnym popołudniem 6 grudnia 2022r. odbył się MIKOŁAJKOWY WIECZÓR GIER PLANSZOWYCH zorganizowany przez Szkolną Akademię Gier.
Nasi uczniowie odeszli od ekranów komputerów i telewizorów, zrezygnowali na chwilę ze smartfonów i wybrali spotkanie z rówieśnikami. O godzinie 16 chętnie zasiedli do gier strategicznych, logicznych i karcianych. Na stołach królowały: Eurobiznes, 5 sekund, Bierki, Dixit, UNO i wiele innych. Uczniowie rozgrywali także zacięte pojedynki w Jengę. Wśród młodzieży panowało ogólne rozbawienie i raz po raz słychać było wybuchy śmiechu i okrzyki radości ze zwycięstwa. Było głośno, ale bawiliśmy się wspaniale! Czas spędzony na wspólnej zabawie minął bardzo szybko, a taka forma rozrywki przypadła wszystkim do gustu 🙂 Opiekunowie: A. Kosmala, A. Winowicz

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak