Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Futsalu

 

Igrzyska Dzieci/Igrzyska Młodzieży 2022/2023

            W poniedziałek 11 grudnia oraz we wtorek 12 grudnia w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1 we Wrześni odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Futsalu.

            W poniedziałek 11 grudnia w Igrzyskach Dzieci rywalizowali chłopcy z rocznika 2011 i młodsi. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów, reprezentantów gmin.

  1. SSP 2 Września
  2. SSP Nowy Folwark
  3. ZSP Miłosław
  4. ZSP Kołaczkowo
  5. ZSP Nekla
  6. SP Pyzdry

Wyniki naszych reprezentantów:

SP Pyzdry – ZSP Miłosław: 3 – 0

SSP 2 Września – ZSP Miłosław: 0 – 1

Półfinał

ZSP Nekla – ZSP Miłosław: 0 – 0 karne 2 – 3

Finał

ZSP Miłosław –  SSP 2 Września: 2 – 0

Bramki zdobywali:

Kristian Höwelhaus – 2

Michał Działak – 2

Bartosz Kurek – 1  

Patryk Polny – 1

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce: ZSP Miłosław

II miejsce: SSP2 Września

III miejsce: ZSP Nekla

IV miejsce: ZSP Kołaczkowo

V miejsce: SSP Nowy Folwark

VI miejsce: SP Pyzdry

Awans do Mistrzostw Rejonu: ZSP Miłosław !!!

Skład zespołu

Bramkarze:

  1. Filip Miśkiewicz
  2. Paweł Woźniak
  3. Kristian Höwelhaus
  4. Bartosz Kurek
  5. Filip Zenker
  6. Marcel Działak
  7. Krystian Szambelan
  8. Marcin Sikorski
  9. Patryk Polny

 

            We czwartek 12 grudnia w Igrzyskach Młodzieży rywalizowali chłopcy z rocznika 2009/2010. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów, reprezentantów gmin.

  1. SSP1 Września
  2. SSP3 Września
  3. ZSP Miłosław
  4. SP Pyzdry
  5. ZSP Nekla
  6. SSP Wszembórz

Wyniki naszych reprezentantów:

ZSP Miłosław – SSP3 Września: 0 – 5

ZSP Miłosław – SP Pyzdry: 1 – 0

Półfinał

SSP1 Września – ZSP Miłosław: 3 – 0

Mecz o 3 miejsce

ZSP Nekla – ZSP Miłosław: 1 – 0

Bramki zdobywali:

Marcin Konieczny – 1

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce: SSP1 Września

II miejsce: SSP3 Września

III miejsce: ZSP Nekla

IV miejsce: ZSP Miłosław

V miejsce: SP Pyzdry

VI miejsce: SSP Wszembórz

Skład zespołu

Bramkarz:

  1. Mikołaj Borowski
  2. Jakub Płonka
  3. Jakub Majewski
  4. Cyprian Orzechowski
  5. Marcel Orakowski
  6. Marcin Konieczny
  7. Oskar Machiński
  8. Artur Matuszak
  9. Wiktor Kurek
  10. Bartosz Tomczak

Wspomagający J Nikodem Mikulski

                                                                                                                                                                                                                                                                    Opiekun/Trener:    Kornel Karakulski

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak