Młodzieżowi Liderzy Zdrowia kontra tytoń


Dnia 8 grudnia 2022 roku  zostały przeprowadzone przez panią Klaudię Zbieranek warsztaty szkoleniowe o tematyce antytytoniowej dla młodzieży z powiatu wrzesińskiego. Zajęcia odbyły się w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej we Wrześni, w których wzięły udział uczennice: Maja Blaumann, Zofia Gruszczyńska oraz Lena Środoń z klasy 8d będące pod opieką pani Małgorzaty Mikołajczak.

Młodzieżowe Liderki Zdrowia będą wsparciem nauczyciela w prowadzeniu pogadanek i zajęć szkolnych dotyczących zdrowego stylu życia oraz tematyki antynikotynowej, dzieląc się wiedzą zdobytą w trakcie warsztatów szkoleniowych.

Dziękuję bardzo wymienionym wyżej uczennicom za kreatywny udział w zajęciach.

Małgorzata Mikołajczak

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak