Nasze spojrzenie na pracę i działalność świetlicy szkolnej

 

W związku z okresem wiosennym, uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłosławiu mieli możliwość zorganizowania kolejnego kiermaszu wiosenno-letniego. Pod opieką nauczycielek Pani Marty Pietek, Pani Marty Szymańskiej oraz Pani Małgorzaty Mikołajczak, dzieci nie tylko rozprowadzały figurki, wykonane w szkole, ale również miały możliwość aktywnego włączenia się w zajęcia świetlicowe.

Chętnie malowały, wybrane przez siebie odlewy.

Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, a ich prace stanowią dekoracje świetlicy szkolnej. Na gazetkach  umieszczono fotografie, dokumentujące zajęcia, jakie odbywały się w roku szkolnym 2016/2017 w świetlicy szkolnej, prowadzone przez panie nauczycielki: Martę Pietek, Martę Szymańską i Małgorzatę Mikołajczak.

 

 

Małgorzata Mikołajczak

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak