Nauczycielka 1Wykaz nauczycieli Nauczyciel 1

Szkoły Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu

2021/2022

                                              

L.p. Nazwisko i imię
1 Antczak-Górecka Małgorzata
2 Augustyniak Katarzyna
3 Bryś Jacek
4 Burdzińska Ewa
5 Dobra Agnieszka
6 Grajek Ewelina
7 Grajek Sylwia
8 Grzelak Marcin
9 Grześkowiak Sylwia
10 Hypka Krystyna
11 Januchowska Angelika
12 Jarząb Ewa
13 Jaskuła Jagoda
14 Juszczak Katarzyna
15 Karakulski Kornel
16 Klechammer Iwona
17 Kluczyński Krzysztof
18 Konieczka Alicja
19 Kosmala Aneta
20 Kostera-Augustyniak Małgorzata
21 Kujawa Beata
22 Kwiatek Katarzyna
23 Marciniak Dagmara
24 Mikołajczak Małgorzata
25 Miler-Kaźmierczak Julia
26 Myszkiewicz Monika
27 Ciemniewska Barbara
28 Nowak-Staszak Klaudia
29 Pachocki Marek
30 Pedrycz Krystyna
31 Piechocka Maria
32 Piłat Katarzyna
33 Podemska-Środoń Karolina
34 Przybylska Małgorzata
35 Przybył Agnieszka
36 Pyzdrowska Violetta
37 Siwiak Lidia
38 Skikiewicz Zbigniew
39 Stefaniak Małgorzata
40 Studniarz Renata
41 Surdyk Dorota
42 Szymańska Marta
43 Trawińska Justyna
44 Walczak Arleta
45 Walczak Mariusz
46 Winowicz Agnieszka
47 Wleklińska Elżbieta
48 Zimny Mirosław
 
 

Daty i godziny do kontaktu  rodziców/opiekunów prawnych z nauczycielami 2020/2021

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień/miejsce

Godzina

1.       

Antczak-Górecka Małgorzata

poniedziałek Bugaj

8.50-9.35

2.       

Augustyniak Katarzyna

czwartek Bugaj

8.50-9.35

3.       

Bryś Jacek

czwartek pałac

8.50-9.35

4.       

Dobra Agnieszka

środa

8.50-9.35

5.       

Grajek Ewelina

poniedziałek Bugaj

8.50-9.35

6.       

Grajek Sylwia

poniedziałek pałac

14.15-15.00 

7.       

Grzelak Marcin

poniedziałek Bugaj

12.25-12.45

8.   

Grześkowiak Sylwia

wtorek 

10.40-11.25 

9.   

Hypka Krystyna

piątek

9.45-10.30

10.

Januchowska Angelika

środa Bugaj

9.45-10.30

11.   

Jarząb Ewa

wtorek Bugaj

10.40-11.25

12.   

Jaskuła Jagoda

piątek pałac

11.40-12.25

13.   

Karakulski Kornel

wtorek pałac

10.40-11.25

14.   

Klechammer Iwona

czwartek pałac

9.45-10.30

15.   

Kluczyński Krzysztof

 

 

15.   

Konieczka Alicja

czwartek Bugaj

9.45-10.30

16.   

Kosmala  Aneta

piątek Bugaj

9.45-10.30

17.   

Kujawa Beata

środa Bugaj

9.45-10.30

18.

Marciniak Dagmara

środa Bugaj

8.50

19.   

Mikołajczak Małgorzata

poniedziałek Bugaj

9.45-10.30

20.   

Nowak-Staszak Klaudia

środa

12.40-13.25

21.   

Pachocki Marek

poniedziałek Bugaj

11.40-12.25

22.   

Pedrycz Krystyna

wtorek pałac

12.40-13.25

23.   

Piechocka Maria

piątek Bugaj

10.40-11.25

24.   

Piłat Katarzyna

środa Bugaj

8.00-8.45

25.   

Podemska-Środoń Karolina

poniedziałek pałac

10.40-11.25

26.   

Przybylska Małgorzata

poniedziałek Bugaj

11.40-12.25

27.

Przybył Agnieszka

poniedziałek Bugaj

8.50-9.35

28.   

Siwiak Lidia

czwartek Bugaj

8.50-9.35

29.   

Skikiewicz Zbigniew

wtorek Bugaj

8.00-8.45

30.   

Stefaniak Małgorzata

czwartek

9.45-10.30

31.   

Studniarz Renata

wtorek Bugaj

9.45-10.30

32.

Surdyk Dorota

czwartek Bugaj

10.40-11.25

33.   

Szymańska Marta

czwartek pałac

11.40-12.25

34.   

Trawińska Justyna

poniedziałek  Bugaj

10.00-11.00 

35.   

Walczak Arleta

środa Bugaj

10.40-11.25

36.   

Walczak Mariusz

czwartek Bugaj

10.40-11.25 

37.   

Winowicz Agnieszka

poniedziałek Bugaj

10.00-11.00

38.   

Wleklińska Elżbieta

wtorek Bugaj

9.45-10.30

39.   

Zimny Mirosław

wtorek Bugaj

10.40-11.25

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak