Nauka zdalna od 22 marca 2021 r.

Szanowni Państwo,

Od poniedziałku, 22 marca br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 9 kwietnia uczniowie klas 1-3 oraz 4-8 będą uczyć się w systemie zdalnym.

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół, zajęcia dla uczniów klas 1-8 odbywają się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Głównym nośnikiem do zdalnej edukacji i komunikacji z nauczycielami jest platforma Office365 (Teams, Outlook). Bardzo ważne jest, by uczniowie przekazywali  informację zwrotną do nauczycieli (z czym mają problemy, czego nie rozumieją). Wszystkich uczniów obowiązuje zdalne nauczanie.

Proszę na bieżąco czytać komunikaty zamieszczane na stronie internetowej szkoły. W przypadku braku dostępu do e-dziennika lub problemów ze zdalnym nauczaniem, prosimy zgłaszać ten fakt wychowawcy.

Życzę dużo zdrowia, cierpliwości oraz wyrozumiałości w zaistniałej sytuacji.