„Nie śmiecimy – Sprzątamy – Zmieniamy !”

 

Dnia 20 września 2019 r. uczniowie wraz z nauczycielami Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Wiosny Ludów w Miłosławiu wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata”. Tematem tegorocznej edycji było hasło przewodnie „Nie śmiecimy – Sprzątamy – Zmieniamy !” Akcja miała na celu uświadomienie oraz zaangażowanie dzieci i młodzieży do wspólnego działania na rzecz poszanowania środowiska by stawać się coraz bardziej odpowiedzialnym konsumentem.

                                                                                                                                   Małgorzata Mikołajczak

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak