Niezwykła lekcja przyrody

 

       W środę 14.03.2018 r. w klasie VI c i VI b odbyły się inne niż zazwyczaj lekcje przyrody. Lekcję poprowadzili uczniowie klasy VI c Kacper Zabiszak
i Sebastian Zielichowski. Przynieśli oni hodowane przez siebie w domu zwierzęta takie jak gekon, agama, ptasznik i modliszka. Opowiedzieli oni
w sposób bardzo ciekawy  o swoich zainteresowaniach. Koledzy i koleżanki mogli dowiedzieć się jak należy opiekować się tymi zwierzętami, czym je karmić, co lubią, jak długo żyją     i wiele innych informacji. Kacper i Sebastian chętnie odpowiadali na wszystkie pytania.
Zainteresowanie było tak duże , że Sebastian poprowadził także lekcję w klasie    VI b. Każdy mógł dotknąć i z bliska poobserwować zwierzęta. Zainteresowanie lekcją było ogromne. Czekamy na kolejne prezentacje. Takie lekcje na długo zostają w pamięci.
Grażyna Słomczyńska
 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak