Obchody 102. rocznicy Powstania Wielkopolskiego

            27  grudnia  1918  roku  wybuchło  Powstanie  Wielkopolskie,  mające  na celu   wyparcie   Niemców
z Wielkopolski i przyłączenie jej do odradzającej się Rzeczypospolitej.                                                                                  W niedzielę 27 grudnia 2020 r. o godz. 12.00 hołd powstańcom oddała dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Miłosławiu. W skromnej uroczystości, z powodu panującej pandemii, na cmentarzu parafialnym wzięli udział Burmistrz Gminy Miłosław Hubert Gruszczyński, Przewodniczący Rady Miejskiej Dawid Strzelczyk i Sekretarz Gminy Anita Kraska.

     

    

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak