Obchody rocznicy Powstania Wielkopolskiego

 

Dnia  27 grudnia 2019  roku o godzinie 11.00 Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miłosławiu  uczciła  101 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Na cmentarzu parafialnym w obecności pocztu sztandarowego oddaliśmy hołd bohaterom zwycięskiego zrywu – Powstania Wielkopolskiego z 27 grudnia 1918 roku. Podczas uroczystości przemawiał pan Dyrektor Paweł Skrzypczak oraz pan Burmistrz Hubert Gruszczyński. Proboszcz: ks. Krzysztof Redlak odmówił modlitwę za poległych powstańców. Odczytana została historia tych wydarzeń oraz delegacje złożyły wiązanki kwiatów. W patriotycznych uroczystościach wzięli udział Burmistrz Gminy Miłosław, Sekretarz Gminy Miłosław,  Radni Gminy Miłosław, Proboszcz, uczniowie naszej szkoły oraz mieszkańcy Miłosławia.            

Ewelina Grajek

Zarządzenie Dyrektora ZSP Miłosław z 25.03.2020
w sprawie organizacji pracy szkoły
w okresie zawieszenia zajęć

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.