Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony „ MEDITEST”

Dnia 15 listopada 2019 r. po raz trzeci uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miłosławiu wzięli udział
w Ogólnopolskim konkursie wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony „ MEDITEST”. W ramach konkursu uczniowie rozwiązywali test, składający się z 30 pytań i obejmujący następujące zagadnienia: zasady zdrowego odżywiania się, pierwsza pomoc, budowa ciała człowieka, zagrożenia zdrowia i życia, najczęstsze schorzenia, zdrowy tryb życia.

Do konkursu przystąpiło 23 uczniów z klas VII i VIII. Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom biorącym udział w  konkursie za uczestnictwo i zaangażowanie.

Małgorzata Mikołajczak

No Images found.