Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt

Siatkarki w kat. „czwórek” na Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt

Towarzystwo Krzewienia Sportu „SIATKARZ” Jarocin było organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt. Rozgrywki toczyły się 28 i 29 grudnia 2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. Pierwszego dnia rywalizowały dziewczęta w kategorii „dwójek” i „trójek” a drugiego dnia mecze rozgrywały „czwórki” siatkarskie. Uczestniczkami turnieju „czwórek” były dziewczęta z klubów sportowych tj. Libero VIP Aleksandrów Łódzki, Siatkarz Koło, Siatkarz Jarocin, ZAHIR Wschowa, PUMA  Komorniki, LTS Legionovia, PKS PIAST Poniec i szkół podstawowych z Czeszewa i Miłosławia.

Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły startowała w turnieju „czwórek” i po wielogodzinnych zmaganiach wywalczyła VII miejsce.

Podczas turnieju drużyna  rozegrała 8 meczy, odniosła trzy zwycięstwa, dwa remisy (1:1 w setach) i trzy razy musiała uznać wyższość przeciwniczek.

Klasyfikacja końcowa:

1. Libero VIP Aleksandrów Łódzki,
  2. SP Czeszewo,
  3. Siatkarz Jarocin,
  4. ZAHIR Wschowa,
  5. LTS Legionovia,
  6. PKS PIAST Poniec
  7. SP Miłosław
  8. Siatkarz Koło I
  9. Siatkarz Koło II
  10. PUMA Komorniki

Szkołę Podstawową z Miłosławia reprezentowały: Zofia Bednarek, Blanka Fret, Zuzanna Kliszkowiak, Olga Rychlik, Zofia Winowicz.

Mirosław Zimny

No Images found.