Palić, nie palić – oto jest pytanie?

 

4 czerwca 2018 r. odbyło się podsumowanie etapu powiatowego 18. edycji konkursu pt. „Palić, nie palić – oto jest pytanie?” we Wrześni. Konkurs skierowany był do uczniów klas V szkół podstawowych powiatu wrzesińskiego. Zadaniem uczestników było stworzenie gry planszowej, promującej zdrowy tryb życia, wolny od nałogów: palenia papierosów i inhalowania e-papierosów. Uczennica naszej szkoły Roksana Przybył została jedną z laureatek etapu powiatowego wyżej wymienionego konkursu, natomiast Zofia Winowicz otrzymała wyróżnienie na etapie szkolnym, który rozstrzygnięto w miesiącu kwietniu 2018 r.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun konkursu

Małgorzata Mikołajczak

 

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak