Pasowanie na Przedszkolaka

 

W zeszłym tygodniu w naszym przedszkolu odbyło się ostatnie pasowanie na przedszkolaka. To bardzo ważna uroczystość dla wszystkich dzieci. Od tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami.
Uroczystości rozpoczynały się od krótkiej części artystycznej, w której dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz drobny upominek od Pani Dyrektor.

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak