Pasowanie uczniów klas I

 

Dnia 4 października 2019r. w nasze szkole odbyło się Pasowanie Uczniów Klas I Szkoły Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu. Wychowawcami klas zostały p. Ewelina Grajek, p. Beata Kujawa oraz
p. Alicja Konieczka. Starsi koledzy i koleżanki z klasy III a oraz III c przygotowali część artystyczną  zaś dekoracje wykonali wychowawcy klas II .   Po części artystycznej uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie przy Sztandarze Szkoły. Następnie Pan Dyrektor Paweł Skrzypczak dokonał Uroczystego Pasowania każdego ucznia. Dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców, Bank Spółdzielczy oddział w Miłosławiu oraz zaproszonych gości. Po zakończonej uroczystości uczniowie wraz z rodzicami przeszli do klas, gdzie czekała na nich słodka niespodzianka, przygotowana przez rodziców z trójek klasowych.

 

Ewelina Grajek

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak