Pasowanie uczniów klas pierwszych


Dnia 14 października 2021r. odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia klasy I”. Uczestniczyli w niej rodzice pierwszaków oraz zaproszeni goście. Pierwszoklasiści, uczniowie z klasy VIID oraz reprezentanci Samorządu Uczniowskiego, przygotowali część artystyczną, zaś dekoracje wykonali wychowawcy klas II. Po części artystycznej uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie przy Sztandarze Szkoły. Następnie Pani dyrektor Justyna Trawińska dokonała pasowania każdego ucznia. Dzieci otrzymały legitymacje, dyplomy oraz upominki ufundowane przez:

Burmistrza Gminy Miłosław,
Bank Spółdzielczy we Wrześni oddział w Miłosławiu,
Starostwo Powiatowe we Wrześni,
Komendanta Powiatowego PSP we Wrześni
oraz
Radę Rodziców

Po zakończonej uroczystości zadowoleni i pełni wrażeń pierwszoklasiści wrócili do klas i dokonali wpisu do Kroniki szkolnej.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak