Pasowanie uczniów klas pierwszych

Uroczystość pasowania na uczniów, to bardzo ważne wydarzenie w życiu szkoły. 14 października 2020 r. w naszej szkole odbyło się Pasowanie uczniów klas I, którzy złożyli ślubowanie przy Sztandarze Szkoły. Następnie Pani dyrektor Justyna Trawińska z pomocą uczennicy Blanki Szymańskiej dokonała pasowania każdego ucznia. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, uroczystość odbyła się bez udziału rodziców i zaproszonych gości.
Dzieci otrzymały legitymacje, dyplomy oraz upominki ufundowane przez:

Burmistrza Gminy Miłosław – p. Huberta Gruszczyńskiego,

Bank Spółdzielczy we Wrześni oddział w Miłosławiu – p. Lidię Rybarską,

Starostwo Powiatowe we Wrześni,

Komendanta Powiatowego PSP we Wrześni – p. Piotra Trawińskiego,

Printer – Agencję reklamową.

Na zakończenie pani dyrektor życzyła uczniom dużo radości z codziennej podróży w cudowny świat nauki oraz wielu przyjaciół, natomiast
wychowawcom, całemu Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły zadowolenia
z wychowanków, wewnętrznego spokoju oraz realizacji marzeń i uśmiechu na każdy dzień.

Pani dyrektor skierowała podziękowania do sponsorów
oraz osób zaangażowanych w przygotowanie uroczystości:
wychowawców kl. I, wychowawców kl. II, p. Mirosława Zimnego,
p. Kornela Karakulskiego, p. Angelikę Januchowską, p. Krzysztofa Kluczyńskiego, p. Roberta Wiśniewskiego oraz zastępcy przewodniczącej szkoły i uczniów, którzy reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym.

Pierwszoklasiści zadowoleni i pełni wrażeń po odśpiewaniu piosenki i wspólnej fotografii, udali się
do swoich klas, aby dokonać wpisu do Kroniki szkolnej.

Filmhttp://szkolamiloslaw.pl/wp-content/uploads/2020/10/l.html