„Per aspera ad astra” – Przez trudy do gwiazd. Konferencja z p. Zenonem Górnym

 

11 kwietnia br. gościem kolejnej konferencji w projekcie
Pro – Life – Lab Laboratorium Życia był Pan mgr Zenon Górny
– trzeźwiejący alkoholik, mieszkaniec Miłosławia.

 

Nie moralizował, nie doradzał, nie pouczał, nie radził jak żyć, co robić, a czego unikać. Dał odważne  i  szczere świadectwo swojej drogi życia, powolnego staczania się w otchłań niewoli nałogu, wegetacji na poziomie niegodnym człowieka i wieloletniej walki o wolność.

 

Prosił i otrzymał pomoc.  Przebudzony duchowo, żyje nowym życiem i niesie posłannictwo innym potrzebującym.  Kim jest dzisiaj? Cenionym i skutecznym fizjoterapeutą. Niezawodnym przyjacielem wielu osób, gotowym zrezygnować z wyjazdu na zasłużone wakacje, aby pospieszyć z pomocą potrzebującemu pacjentowi. Systematycznie i bezinteresownie rehabilituje mieszkańców Domu Pomocy Społecznej we Wrześni. Stopniowo realizuje swoje kolejne pomysły i plany na przyszłość.

 

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak