Pierwszy dzień wiosny kl. 7a i 7c

21 marca 2019 r. uczniowie klasy VII A oraz VII C wraz z wychowawcami
p. Małgorzatą Mikołajczak i p. Mirosławem Zimnym wyruszyli na wycieczkę do Wrześni. Opiekę nad młodzieżą sprawowała także p. Ewa Jarząb. Atrakcjami tego dnia były : przejazd pociągiem z Miłosławia do Wrześni, pobyt w kręgielni hotelu „Kosmowski” oraz „Podkręconej kuli”, degustacja pizzy
w restauracji „Margeritta” i „Capri”.

Oto wspomnienia uczestników:

„Dzień spędziłem fajnie. Najbardziej podobała mi się gra w kręgle. Zdobyłem 60 pkt. i miałem
1 miejsce. Pizza w restauracji była pyszna…”

Kacper

„Wycieczka do Wrześni w pierwszy dzień wiosny była super. Pierwszy raz jechałem pociągiem. Bardzo podobała mi się gra w kręgle…”

Bartek

„Bardzo podobały mi się kręgle. Pizza była smaczna. Dzięki naszym wygłupom, myślę, że trochę się zżyliśmy.”

Blanka

„Było fantastycznie. Najbardziej podobały mi się kręgle. Wycieczka była super. Chciałabym pojechać jeszcze raz na taką wycieczkę.

Martyna

„Było interesująco. Pizza była dobra. Najlepsze były kręgle. Gry toczyły się i każdy się śmiał. Zjednoczyliśmy się bardziej jako klasa.”

Olga

„Było super, poza jedną rzeczą, myślałem że tory do kręgli będą prostsze…”

Mikołaj

„Wycieczka bardzo mi się podobała. Pizza była pyszna. Na kręglach byłam pierwszy raz i było fajnie”.

Zuzia

Tymi wrażeniami podzielili się uczniowie VII A na godzinie wychowawczej.

Małgorzata Mikołajczak