Podsumowanie konkursu plastycznego „Zdrowo i bezpiecznie spędzę przerwę świąteczną”


Dnia 14.01.2022r. rozstrzygnięty został konkurs pt.: „Zdrowo i bezpiecznie spędzę przerwę świąteczną” zorganizowany w klasach III. Prace plastyczne wykonane zostały w formacie A-4 za pomocą dowolnej techniki. Celem konkursu było: zachęcanie do aktywnego i bezpiecznego  spędzania wolnego czasu i wzmacnianie relacji oraz więzi z rodziną. Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem. Prace uczniów były pomysłowe i kreatywne.  Organizatorzy konkursu: Pani Ewelina Grajek, Lidia Siwiak i Alicja Konieczka wyłoniły zwycięzców:

I miejsce

Jakub Kindela  kl. III a

Oliwia Młodzikowska kl. III b

 

II miejsce

Gracjan Blaumann kl. III c

Bartosz Barwinek kl. III a

 

III miejsce

Aleksandra Tomaszewska kl. III b

Filip Sobczak kl. III a

Maria Dolata kl. III b

 

Wyróżnienie

Lilianna Wcisły kl. III c

Maja Melewska kl. III c

Oliwia Madaj  kl. III b

 

Uczniowie otrzymali dyplomy oraz upominki.  Gratulujemy!!!!!

Ewelina Grajek

  Lidia Siwiak

Alicja Konieczka

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak