PROJEKT „AKADEMIA KOMPETENCJI MAŁY INŻYNIER” W KLASIE II C

Tuż przed nastaniem ferii zimowych kończą się zajęcia Matematyczne gry i zabawy, prowadzone od maja dla uczniów klasy II C w ramach projektu „Akademia kompetencji Mały Inżynier”. Nasze spotkania odbywały się nie tylko w murach szkoły, gdzie rozwiązywaliśmy razem łamigłówki matematyczne, zgłębialiśmy tajemnice kodowania, konstruowaliśmy z klocków kulodromy i bryły geometryczne, graliśmy w karty czy gry planszowe. Zdobywaliśmy i poszerzaliśmy swoją wiedzę również podczas wielu wycieczek w formie gier i zabaw w terenie. Te zajęcia sprawiły nam wiele radości, nauczyły współpracy ze sobą oraz dochodzenia do celu metodą prób      i błędów.

Prowadzący: E. Wleklińska

 

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak