Ptaki Żerkowsko – Czeszewskiego Parku Krajobrazowego

Rozstrzygnięto pierwszy plastyczny konkurs projektu „ Żerkowsko – Czeszewski Park Krajobrazowy”. Uczniowie dowolną techniką przygotowali pracę pt. „ Ptaki Żerkowsko – Czeszewskiego Parku Krajobrazowego”. Pierwsze miejsca ex aequo zajęli Zuzanna Kopp z klasy VIII d, Maja Stefaniak z klasy III c oraz Mikołaj Jarząb z klasy VII a. Wyróżnienia przyznano Oldze Balickiej z klasy III b oraz Martynie Goździak z klasy VII a.

Konkurs przygotowały i przeprowadziły : p. Małgorzata Mikołajczak
i p. Honorata Knast. Wykonane prace były bardzo ciekawe, estetyczne i przykuwały uwagę zarówno uczniów,
jak i nauczycieli. Zostały zaprezentowane na gazetce ściennej w holu pałacu. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy.

Małgorzata Mikołajczak

No Images found.