REKOLEKCJE 2022

W dniach 11 – 13 kwietnia w naszej szkole odbyły się rekolekcje szkolne. Młodzież i dzieci przez te 3 dni mogły odbudować swoją relację z Bogiem, a także i z drugim człowiekiem. Dzieci z klas I – III poznały historię Mojżesza oraz wykonali profil Facebookowy Mojżesza. Klasy IV – VII poznali historię dziewczynki Annebel Beam, która za życia odwiedziła niebo oraz historię chłopca, który uratował swoją rodzinę i wioskę przed głodem. Uczniowie wykonali przepiękne chusty św. Weroniki i uczestniczyli w drodze krzyżowej w plenerze. Na sam koniec odbyła się uroczysta Msza Święta, która dopełniła całości tych rekolekcji. Naukę rekolekcyjną wygłosił O. Przemysław Kopa OSPPE, który zdradził nam kilka tajemnic Ikony Matki Bożej Jasnogórskiej. Na koniec Ojciec Przemysław odmówił ze wszystkimi uczniami Akt oddania się Matce Bożej zawierzając wszystkie dzieci pod Jej opiekę.

« 2 z 2 »