Reprezentacja SP w Miłosławiu na otwarciu stadionu w Nekli

 

W piątek 21 września reprezentacja SP w Miłosławiu, złożona z chłopców z rocznika 2006 – 2007 wzięła udział w Towarzyskim Meczu Piłki Nożnej z  Zespołem Szkół w Nekli.

Mecz uświetnił uroczyste otwarcie boiska lekkoatletycznego w Nekli i był jedną z wielu atrakcji jakie tego dnia odbywały się na boisku w Nekli.

Jest to pierwszy tak nowoczesny obiekty na terenie gminy Nekla, i drugi w powiecie. Obiekt treningowy posiada bieżnię okrężną czterotorową dł. 200 m. miejsce do gry w piłkę nożną o nawierzchni ze sztucznej trawy o wymiarach     30m x 58 m, skocznię do skoku wzwyż, skocznię do skoku w dal, rzutnię piłeczką palantową, rzutnię kulą.

Po oficjalnym otwarciu uczniowie z nekielskich szkół wzięli udział w rozgrzewce, którą poprowadzili – Sophie Ennaoui, wicemistrzynię Europy w biegu na 1500 metrów oraz olimpijczyka – Tomasza Szymkowiaka. Następnie odbyły się liczne konkurencje lekkoatletyczne.

Mecz pomiędzy drużynami z Miłosławia i Nekli rozgrywany był 2 x 25 minut. Pomimo dość wysokiego zwycięstwa w stosunku 8 – 4 dla gospodarzy, mecz stał na dobrym poziomie i obfitował w wiele sytuacji podbramkowych.

 

Bramki dla zespołu z Miłosławia zdobyli:

 

Kamil Karakulski – 3

Marcin Tomaszewski – 1

 

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak