Rok szkolny 2020/2021 zakończony!

 
Był to szczególnie trudny czas, ponieważ musieliśmy zmierzyć się z nową, nieznaną wcześniej, rzeczywistością szkolną. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że daliśmy radę. Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za trud jaki włożyli w nauczanie zdalne i w późniejszym czasie powrót do nauki stacjonarnej.
25.06.2021r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłosławiu otrzymali świadectwa i z uśmiechem na twarzach rozpoczęli wakacje. Pożegnaliśmy również uczniów klas VIII, którzy od września rozpoczną naukę w szkołach średnich. Uroczyste wręczenie świadectw i nagród za wszelkiego rodzaju osiągnięcia odbyło się na hali sportowej o godzinie 10:00. Uczniom towarzyszyli rodzice, dyrekcja szkoły i wychowawcy.
,,Nauka to podróż, która trwa przez całe życie. Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, na które warto poznać odpowiedzi…” Życzymy naszym absolwentom, aby znaleźli odpowiedzi na nurtujące każdego młodego człowieka pytania i osiągnęli wszystko to, o czym marzą. Wierzymy, że będą mieli wiele okazji do radości z kolejnych sukcesów, a z każdej porażki będą potrafili wyciągnąć wnioski. Mamy nadzieję, że będą wspominać naszą szkołę z ciepłem na sercu.
Na koniec wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy udanych oraz bezpiecznych wakacji.

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak