Rozgrywki gier planszowych

 

9 lutego 2018r. w Szkole Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu, w budynku PAŁACU odbyły się rozgrywki gier planszowych. Była to doskonała okazja do integracji młodzieży i dobrej zabawy.  Gry dały uczniom okazję do spotkania oraz niebanalnej rozrywki, której towarzyszyły także wielkie emocje. W rozgrywkach udział wzięli wszyscy uczniowie klas VII SP, II i III gimnazjum. Odbyły się m. in. cztery turnieje: warcaby, jenga, ping pong i układanie kostki Rubika. W konkursie zwyciężyli:

TURNIEJ GRY W JENGĘ

I miejsce – Jakub Śróda, klasa VII b

II miejsce – Maja Stefaniak, klasa II c

III miejsce – Agnieszka Bednarek, klasa III b

TURNIEJ GRY W WARCABY

I miejsce – Kacper Borowiak, klasa II b

II miejsce – Nikola Metler, klasa III a

III miejsce – Wiktor Piotrowski, klasa II b

TURNIEJ GRY W PING PONGA

I miejsce – Bartosz Dobry, klasa III b

II miejsce – Jakub Przybysz, klasa III a

III miejsce – Michał Budasz, klasa II a

TURNIEJ W UKŁADANIU KOSTKI RUBIKA

I miejsce – Tobiasz Rychlik, klasa VII d

II miejsce – Mikołaj Orzechowski, klasa VII d

III miejsce – Kacper Szwat, klasa VII d

Gratulujemy!!!

Głównym pomysłodawcą i koordynatorem turnieju w układaniu kostki Rubika był Adam Łyskawa (z klasy VII d) pod opieką p. Karoliny Podemskiej. Tego dnia zaproszony został gość Mistrz Polski – Adrian Walkowiak, który pokazał widowisko mocno sportowe i niesamowicie efektowne.

Organizatorzy:

Agnieszka Winowicz
Aneta Kosmala

 

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak